کد خبر 133817

یک منبع شرکت گاز جیل گفت: شرکت دولتی گاز جیل هند (GAIL) در نظر دارد دو کارخانه جدید پلی‌پروپیلن (PP) با ظرفیت ترکیبی سالانه ۵۶۰ هزار تن را تا سه ماه دوم سال ۲۰۲۵ میلادی راه‌اندازی کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت گاز جیل هند تا سال ۲۰۲۵ میلادی دو مجتمع تولید پلی‌پروپیلن راه‌اندازی می‌کند.

به نقل از نیپنا، یک منبع شرکت گاز جیل روز سه‌شنبه (۱۴ تیرماه) گفت: شرکت دولتی گاز جیل هند (GAIL) در نظر دارد دو کارخانه جدید پلی‌پروپیلن (PP) با ظرفیت ترکیبی سالانه ۵۶۰ هزار تن را تا سه ماه دوم سال ۲۰۲۵ میلادی راه‌اندازی کند.

این منبع گفت: یک واحد تولید پلی‌پروپیلن با ظرفیت تولید سالانه ۶۰ هزار تن در ایالت شمالی اوتار پرادش هند در ژانویه ۲۰۲۴ راه‌اندازی می‌شود، در حالی که کارخانه ای با ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰ هزار تن پلی‌پروپیلن در ایالت ماهاراشترا غربی تا آوریل ۲۰۲۵ راه‌اندازی خواهد شد.

همچنین این شرکت واحدی در ماهاراشترا دارای یک واحد هیدروژن‌زدایی از پروپان (PDH) با ظرفیت سالانه ۵۰۰ هزار تن خوراک پروپیلن را برای کارخانه‌های یاد شده فراهم می‌کند.

این منبع گفت: کار روی هر دو پروژه ادامه دارد و ما انتظار داریم که آنها را در بازه زمانی تعیین شده راه‌اندازی کنیم.

شرکت گاز جیل هم‌اکنون کارخانه‌ای با ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن پلی اتیلن سنگین، دو کارخانه تولید پلی‌اتیلن سبک خطی با ظرفیت‌های ۲۳۰ هزار تن در سال و ۴۰۰ هزارتن در سال را اداره می‌کند.

ارسال نظر

تازه ها