کد خبر 133510

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۲۴۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۶۴۰ تومان معادل ۶۴۰,۴۴۲,۲۷۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۴.۰۱ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸۸.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۵۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۳۳۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۶۰۰ تومان معادل ۶۴۲,۶۴۳,۲۱۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۳.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۱۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۷۰.۳۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۴۰.۶۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۱۵۸.۵۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۶۰۰ تومان معادل ۳۶,۶۱۰,۹۷۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴.۹۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱۰.۴۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۶.۱۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۴۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۴۲ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۵.۹۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۹۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۲۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۵۳۰ تومان معادل ۳۱,۵۰۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۲.۲۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۶۶.۰۴ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۶۸.۱۶ میلیارد خواهد بود. 

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵.۸۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۵.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۶۷۹ تومان معادل ۳۱,۶۸۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵.۲۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۵.۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۵.۸ میلیارد خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۲۳۵.۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۵۲۳ تومان معادل ۷,۴۱۰,۰۸۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۱۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۸.۱۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۶۵.۸۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها