کد خبر 132946

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۱,۴۳۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۸۳۰ تومان معادل ۶۸۲,۲۶۷,۷۳۹ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۸.۹۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۵۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۱,۴۳۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۸۳۰ تومان معادل ۶۸۲,۲۶۷,۷۳۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۷.۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۳۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۶۸.۷۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۵۱.۰۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۲۴۴.۹۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۷۹۱ تومان معادل ۳۹,۵۷۸,۵۵۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۱.۴۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۰۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۴.۳۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۳۱ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۳۱ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۶۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۴۵۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۸۲۶ تومان معادل ۳۱,۸۰۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۵.۲۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۶۶.۸۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۶۸.۶۱ میلیارد خواهد بود. 

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۵.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۸۴۵ تومان معادل ۳۱,۸۵۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۲۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۵.۸۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۵.۸۸ میلیارد خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۹.۰۳ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۲۳۹.۰۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۹۰۵ تومان معادل ۷,۶۲۷,۵۵۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸۴۵.۸ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۱۷% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۶۵.۲۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها