کد خبر 132725

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۲۰۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۵۰۰ تومان معادل ۶۵۶,۵۵۶,۴۰۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۸.۸۶ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸۵.۳۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۲۰۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۵۰۰ تومان معادل ۶۵۶,۵۵۶,۴۰۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۸.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۴.۲۰% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۷۰.۵۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۳۰.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۰۷۸.۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۳۸۵ تومان معادل ۳۴,۹۲۹,۸۴۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴.۸۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۶.۷۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۷.۷۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۲۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۲۶ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۶.۹۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۷.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۸۹۸۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۲۹۹ تومان معادل ۳۲,۲۶۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۹.۸۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۰۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۸۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۶۶.۹۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۶۸.۶۱ میلیارد خواهد بود.

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵.۹۱ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۶.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۴۹۵ تومان معادل ۳۲,۵۰۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴.۷۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۵.۸۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۵.۸۹ میلیارد خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها