کد خبر 132288

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۵۹۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۷۹۹ تومان معادل ۶۷۵,۵۵۳,۶۱۷ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۹۲.۷۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۰,۵۹۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۷۹۹ تومان معادل ۶۷۵,۵۵۳,۶۱۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۸.۷۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۷۰.۰۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۲۷.۶۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۰۵۳.۵۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۷۵۰ تومان معادل ۳۴,۵۰۲,۷۰۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۷.۶۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۱.۶۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۸.۲۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۷.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۸۲۶۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۰۶۵ تومان معادل ۳۳,۰۰۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۰.۲۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۸۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۰.۸۷ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۹.۷۱ میلیارد خواهد بود. 

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴.۱۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۶.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۹۴۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۰۳۵ تومان معادل ۳۳,۰۳۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۴.۱۳ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۴.۱۳ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها