کد خبر 132161

بیت کوین در 24 ساعت اخیر تا کانال 21 هزار دلار سقوط کرد. هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۲,۱۸۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۶۹۰ تومان معادل ۷۴۷,۵۴۵,۵۸۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۰.۷ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲۳.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۶۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۲,۱۸۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۶۹۰ تومان معادل ۷۴۷,۵۴۵,۵۸۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۰.۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۳.۴۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۶۷.۶۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۴۰.۷۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۱۶۱.۴۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۷۰۰ تومان معادل ۳۹,۱۴۲,۲۴۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۵.۱۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۵.۰۷% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۶.۰۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۵۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۷.۳۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۸۷۰۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۸۶۵ تومان معادل ۳۳,۸۲۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۰۹.۹۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۸۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴.۱۷ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۵.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۸۴۰ تومان معادل ۳۳,۸۴۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۳.۹۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۴.۱۶ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۴.۱۶ میلیارد خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها