کد خبر 132094

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۵,۴۱۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۷۵۰ تومان معادل ۸۵۷,۸۳۴,۹۴۷ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۴.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۵,۴۱۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۷۵۰ تومان معادل ۸۵۷,۸۳۴,۹۴۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۶.۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۷.۵۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۶۲.۹۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۵۹.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۹۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۳۱۵.۴۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۸۷۹ تومان معادل ۴۴,۵۶۵,۹۳۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۹.۰۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۹.۹۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۲.۸۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۱۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۱۵ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۲۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۸۹۲۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۹۸۵ تومان معادل ۳۳,۹۴۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۳.۹۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۸۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۲.۲۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۹.۷۱ میلیارد خواهد بود. 

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۹۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۸۴۵ تومان معادل ۳۳,۸۵۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷.۹۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۴ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۴ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها