کد خبر 132007

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۷,۵۳۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۴۹۰ تومان معادل ۹۲۲,۱۵۱,۳۴۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۲.۳۲ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۲۴.۹۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۲۷,۵۳۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۴۹۰ تومان معادل ۹۲۲,۱۵۱,۳۴۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۲.۳۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۶.۰۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۹.۸۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۷۷.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۵.۴۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۴۶۷.۹۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۴۹۹ تومان معادل ۴۹,۱۷۴,۳۷۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۴.۲۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۲.۳۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۹.۷۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۱۴ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۱۴ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۱۳۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۴۹۹ تومان معادل ۳۳,۴۷۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۶.۶۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۷% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۲.۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۹.۷۱ میلیارد خواهد بود.

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۵۷۲ تومان معادل ۳۳,۵۷۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵.۵۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۳.۸۴ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۳.۸۴ میلیارد خواهد بود.

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۲۵۸.۱۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۴۹۶ تومان معادل ۸,۶۴۶,۲۸۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۳۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۰.۹۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۶۲.۴۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها