کد خبر 131815

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۰,۵۴۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۰۳۹ تومان معادل ۹۷۸,۷۶۰,۳۷۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۰.۵۲ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸۲.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۶۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۰,۵۴۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۰۳۹ تومان معادل ۹۷۸,۷۶۰,۳۷۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۰.۵۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۲۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۵.۵۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۸.۶۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۸۰۵.۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۰۲۰ تومان معادل ۵۷,۸۰۹,۶۰۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۲.۳۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۴۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۲.۷۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۱.۰۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۱.۰۹ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۳۶۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۲,۰۱۲ تومان معادل ۳۱,۹۹۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۵.۸۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۷% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۲.۴۲ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۹.۷۱ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها