کد خبر 131302

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۱,۷۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۹۰۸ تومان معادل ۹۸۱,۱۰۰,۶۶۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۸.۶۴ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۰۴.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۹۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۱,۷۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۹۰۸ تومان معادل ۹۸۱,۱۰۰,۶۶۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۸.۶۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۶۷% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۳.۷۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۰.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۹۸۵.۹۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۹۱۹ تومان معادل ۶۱,۴۰۴,۶۴۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۸.۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۹۰% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۵۹.۰۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۹۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۹۹ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۴۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۴۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۸۲۰ تومان معادل ۳۰,۸۰۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۶.۱۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳.۸۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۹۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۷۹۸ تومان معادل ۳۰,۸۰۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶.۲۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۳.۸۱ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۳.۸۱ میلیارد خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۲.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۲۱.۶۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۷۷۴ تومان معادل ۹,۸۹۹,۵۰۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۹۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۸۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۵۳.۲۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها