کد خبر 131246

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

در ساعات نخست معاملات روز دوشنبه، بازار رمزارزها روند صعودی در پیش گرفته و اکثر کوین‌ها در محدوده سبز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۱.۲۶ تریلیون دلار است که ۴.۷۵ درصد رشد را نسبت به دیروز نشان می‌دهد.

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۶.۱۸ درصد افزایش یافته و به ۵۷.۹۲ میلیارد دلار رسیده است.

بیت‌کوین با رشد حدود ۵ درصدی در کانال ۳۰ هزار دلار معامله می‌شود و سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد افزایش قیمت بودند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۷۹.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه  اول بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و در قیمت ۳۰,۵۳۰ دلار معامله شد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۲۹.۵۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و به قیمت ۱,۸۹۷ دلار رسیده است.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۴۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و در قیمت ۰.۹۹ دلار در حال معامله است.

ارسال نظر

تازه ها