کد خبر 131245

برای هماهنگی کنترل کووید-۱۹ با توسعه اقتصادی، دولت شهری شانگهای برنامه‌ای برای تسریع بهبود اقتصادی اجرا می‌کند. بسته ۵۰ ماده‌ای اقلام سیاستی، اقداماتی را در هشت بخش پوشش می‌دهد که عمدتا در مورد کاهش فشار بر تجارت، حمایت و حفظ نظم بازگشایی، تثبیت تجارت و سرمایه‌گذاری همچنین تشویق مصرف است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، برای هماهنگی کنترل کووید-۱۹ با توسعه اقتصادی، دولت شهری شانگهای برنامه‌ای برای تسریع بهبود اقتصادی اجرا می‌کند.

به نقل از سی جی تی، بسته ۵۰ ماده‌ای اقلام سیاستی، اقداماتی را در هشت بخش پوشش می‌دهد که عمدتا در مورد کاهش فشار بر تجارت، حمایت و حفظ نظم بازگشایی، تثبیت تجارت و سرمایه‌گذاری همچنین تشویق مصرف است.

برنامه اقدام شامل وعده کمک مالی بیشتر برای صنایع آسیب دیده کووید از طریق کاهش بیشتر مالیات و کاهش هزینه‌ها ازجمله تمدید تخفیف اجاره بها است.

این طرح برای ارتقای بهبودی کامل گفته است که پشتیبانی و خدمات بیشتری مانند ارائه یارانه و هموارسازی لجستیک به شرکت‌ها ارائه می‌شود.

بر اساس این طرح مجموعه‌ای از اقدامات شامل یارانه، تخفیف و کاهش مالیات برای افزایش مصرف به ویژه مصرف خودرو و لوازم خانگی انجام می‌شود.

شانگهای در حال بازگشت به سمت بازگشایی است، پس از اینکه تازه‌ترین احیای عفونت‌های کووید-۱۹ این کلان شهر ۲۵ میلیونی را برای حدود دو ماه متوقف کرد.

از اول ژوئن تا اواسط ژوئن، شانگهای با اقدامات معمول پیشگیری و کنترل کووید-۱۹ به‌طور کامل نظم طبیعی تولید و زندگی را در سراسر شهر بازیابی خواهد کرد، در حالی که به شدت از ظهور مجدد کووید-۱۹ جلوگیری می‌کند.

ارسال نظر

تازه ها