کد خبر 131193

روز گذشته، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین، دو دلار کاهش یافت و به دو هزار و ۸۲۳ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، روز جمعه ۶ خرداد ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین، دو دلار کاهش یافت و به دو هزار و ۸۲۳ دلار رسید.

به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۶ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، پنجم خرداد ماه)، افت ۰.۱ درصدی معادل دو دلار و ۵۰ سنت را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه پنجم خرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و ۸۲۵ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۸۲۳ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۶ خرداد ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با کاهش ۳.۷ درصدی معادل ۱۰۷ دلار، از دو هزار و ۹۳۰ دلار به ازای هر تن به دو هزار و ۸۲۳ دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با چهار هزار و ۶۷۶ تن کاهش، از ۴۷۵ هزار و ۶۵۰ تن در هفته گذشته به ۴۷۱ هزار و ۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

31267

ارسال نظر

تازه ها