کد خبر 130945

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۰,۱۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۴۸۸ تومان معادل ۹۱۷,۷۰۵,۴۰۷ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۷۳.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۰,۱۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۴۸۸ تومان معادل ۹۱۷,۷۰۵,۴۰۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۸.۰۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۴۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۶.۱۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۲.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲,۰۰۳.۴۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۵۴۶ تومان معادل ۶۱,۱۹۸,۶۹۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۳.۸۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۷۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۵۸.۷۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۹۱ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۹۱ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۲۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۰۶۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۴۹۷ تومان معادل ۳۰,۴۶۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۳.۰۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۸۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۳.۲۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۹.۷۱ میلیارد خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۳۳.۸۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۵۰۰ تومان معادل ۱۰,۱۸۳,۶۸۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۰۰% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۵۱.۴۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها