کد خبر 129955

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۳,۵۶۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۹۹ تومان معادل ۹۷۹,۹۹۴,۸۱۹ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۳۸.۸۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۳۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۳,۵۶۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۹۹ تومان معادل ۹۷۹,۹۹۴,۸۱۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۷.۱۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳.۵۱% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۵۱.۱۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۰۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۶.۹۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۲۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲,۴۵۹.۷۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۲۰۰ تومان معادل ۷۱,۸۲۴,۹۵۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۰.۷۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۴.۰۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۴۹.۲۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۷۱ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۷۱ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳.۲۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۱۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۸۵۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۸۹ تومان معادل ۲۹,۱۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۳.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۸۳.۲۲ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۸۵.۷۱ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها