کد خبر 129505

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۷,۹۷۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۸۱۹ تومان معادل ۱,۰۹۴,۳۱۰,۲۷۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۶.۹۸ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲۲.۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۷,۹۷۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۸۱۹ تومان معادل ۱,۰۹۴,۳۱۰,۲۷۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۶.۹۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۸۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۴۴.۶۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۳۳.۹۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۵۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲,۷۶۹.۴۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۷۴ تومان معادل ۷۹,۶۸۷,۱۶۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۵.۳۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۰۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۴۲.۹۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳.۱۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۵۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۶۰ تومان معادل ۲۸,۷۶۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۵.۷۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۵۷ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۸۳.۱۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۸۲۸ تومان معادل ۱۱,۰۴۶,۸۵۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۶۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳.۹۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۴۴.۲۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها