کد خبر 129460

شرکت نتفلیکس که یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های ارائه محتوای تصویری در آمریکا به شمار می‌رود، 50 درصد از ارزش سهام خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از اسپوتنیک، هفته‌های گذشته اصلا روزهای خوبی برای شرکت نتفلیکس نبوده است. این شرکت که یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های ارائه محتوای تصویری در آمریکا به شمار می‌رود، 50 درصد از ارزش سهام خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده است.

ترازنامه نتفلیکس نشان می‌دهد که این شرکت در سه ماهه نخست امسال و برای نخستین بار طی 10 سال گذشته، تعداد کاربرانش کم شده است. این شرکت مجبور شده برخی از کارمندانش را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم اخراج کند. البته نتفلیکس اعلام نکرده که چند نفر از کارمندانش را‌‌‌‌‌‌‌‌ اخراج کرده است، اما برخی از این کارمندان می‌گویند، تنها پس از 7 ماه استخدام عذر آنها خواسته شده است.

برخی کارمندان نتفلیکس نگران آن هستند که تعدیل و اخراج کارمندان ادامه یابد؛ چراکه هم ارزش سهام این شرکت پایین آمده و هم تعداد کاربران ماهانه‌اش کم شده است. از ماه مارس تا سه روز پیش سهام نتفلیکس تقریبا 50 درصد از ارزش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده و برای نخستین بار در حدود 5 سال گذشته به زیر 200 دلار رسیده است.

ارسال نظر

تازه ها