کد خبر 129286

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۸,۷۷۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۰ تومان معادل ۱,۰۹۸,۱۵۱,۶۳۶ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳۷.۶۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۰۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۸,۷۷۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۰ تومان معادل ۱,۰۹۸,۱۵۱,۶۳۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۶.۳۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۴.۵۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۴۳.۵۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۶.۹۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۳۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲,۸۷۷.۷۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۵۰ تومان معادل ۸۱,۵۸۵,۴۵۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۹.۸۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۴.۱۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۴۰.۶۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

 

ارسال نظر

تازه ها