کد خبر 126779

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۹,۱۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۱۳۰ تومان معادل ۱,۰۲۳,۲۲۳,۵۹۸ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۴۳.۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۶۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۹,۱۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۱۳۰ تومان معادل ۱,۰۲۳,۲۲۳,۵۹۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۴.۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۰۶% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۴۲.۹۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۹۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۰.۶۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲,۵۹۰.۲۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۱۹۰ تومان معادل ۶۷,۸۳۹,۰۲۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۰.۹۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۵۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۴۶.۶۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۹.۹۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۹.۹۳ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰.۰۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۳۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۱۵۰ تومان معادل ۲۶,۱۵۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۵.۲۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

 

ارسال نظر

تازه ها