کد خبر 126080

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 37,938 دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۸۲۵ تومان معادل ۱,۰۱۲,۶۶۷,۵۲۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۴.۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۴۰% کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه پیش بوده است با کاهش چشمگیری رو به رو شده و  تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۱ تا ۲ سال پیش بوده هم با کاهش چشمگیری رو به رو شده است. می‌توان از این ۲ پارامتر این برداشت را داشت که سرمایه گذار‌های کوتاه مدت رو به کاهش و سرمایه گذاران میان مدت رو به افزایش هستند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱۹.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۳.۶۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در نهم اسفند را در ادامه این خبر ببینید؛

 

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 37,938 ۱,۰۱۸,۱۵۵,۱۱۵
اتریوم 2,612 ۷۰,۰۱۰,۸۷۳
تتر 1 ۲۶,۷۴۴
بایننس کوین 362 ۹,۶۹۱,۱۴۷
ای یو اس دی کوین 0.99 ۲۶,۷۲۱
ریپل 0.72

۱۹,۳۳۲

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظر

تازه ها