کد خبر 124785

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۲,۷۰۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۳۹۸ تومان معادل ۱,۱۲۷,۲۵۶,۶۸۴ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰۹.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۴۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۲,۷۰۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۳۹۸ تومان معادل ۱,۱۲۷,۲۵۶,۶۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۲.۷۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۵۶% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۳۷.۸۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۹۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۷.۲۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۸۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۰۷۴.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۳۹۸ تومان معادل ۸۱,۱۴۷,۵۳۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۲.۲۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۹۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۳۶.۶۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۹.۴۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۹.۴۸ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۷.۹۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۳۹۵ تومان معادل ۲۶,۴۱۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۱.۷۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۶۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۷.۹۱ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۸۰.۰۷ میلیارد خواهد بود.

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۳۹ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۲۶.۳۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۴۰۰ تومان معادل ۱۱,۲۵۴,۷۴۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۴۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۹۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۳۷.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۵.۱۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود.

یو اس دی کوین با نماد اختصاری USDC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۱.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از یو اس دی کوین در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۸۵۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۳۹۵ تومان معادل ۲۶,۳۹۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۸۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۱۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت یو اس دی کوین در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷(15 October 2018) معادل ۱.۱۰ دلار بوده که همینک %۹.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش یو اس دی کوین ۵۱.۰۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۵۱.۰۸ میلیارد خواهد بود.

ارسال نظر

تازه ها