کد خبر 123244

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۴ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۳ دی ماه)، ۰.۶ درصد معادل ۱۷ دلار و ۵۰ سنت رشد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، روز جمعه ۲۴ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، نسبت به روز معاملاتی قبل از خود، ۱۷ دلار و ۵۰ سنت رشد پیدا کرد و به دو هزار و ۹۷۷ دلار و ۵۰ سنت رسید.

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۴ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۳ دی ماه)، ۰.۶ درصد معادل ۱۷ دلار و ۵۰ سنت رشد داشت. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۳ دی ماه، آلومینیوم دو هزار و ۹۶۰ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۹۷۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۴ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افزایش ۲ درصدی معادل ۵۸ دلار از دو هزار و ۹۱۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۹۷۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۲۵ هزار و ۳۲۵ کاهش از ۹۱۶ هزار و ۸۷۵ تن در هفته گذشته به ۸۹۱ هزار و ۵۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

29362

منبع: فلزات آنلاین

 

ارسال نظر

تازه ها