کد خبر 123231

بانک مرکزی در اطلاعات مالی اولیه منتشر شده گزارش کرد که در سال ۲۰۲۱ عمدتا از دارایی‌های خود ۱۰۷.۸ میلیارد دلار درآمد داشته که ۱۹.۳ میلیارد دلار بیشتر از سال قبل است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، فدرال رزرو در سال ۲۰۲۱ در مقایسه با سال قبل از آن نرخ بازگشتی بیشتری به خزانه‌داری ایالات‌متحده داشته است زیرا ترازنامه آن به سطح بی‌سابقه‌ای رسید و به مراقبت از اقتصاد طی بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ ادامه داد.

به نقل از رویترز، بانک مرکزی در اطلاعات مالی اولیه منتشر شده گزارش کرد که در سال ۲۰۲۱ عمدتا از دارایی‌های خود ۱۰۷.۸ میلیارد دلار درآمد داشته که ۱۹.۳ میلیارد دلار بیشتر از سال قبل است.

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد که از مجموع درآمد خود ۱۰۷.۴ میلیارد دلار به خزانه‌داری فرستاده است.  این بیانیه نشان داد که حواله‌های ارسالی در سال گذشته ۸۶.۹ میلیارد دلار بوده است.

فدرال رزرو از مارس ۲۰۲۰ دارایی‌های خود را از اوراق قرضه خزانه‌داری و اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن افزایش داده است تا به کاهش نرخ‌های بلندمدت کمک کند.

این عملکرد فدرال رزرو به دلیل مقابله با تاثیر اقتصادی همه‌گیری اتخاذ شده است.

ترازنامه فدرال رزرو طی دو سال گذشته از ۴.۱ تریلیون دلار به بیش از ۸.۷ تریلیون دلار رسیده که نشان می‌دهد بیش از دو برابر رشد داشته است./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها