کد خبر 123190

سولانا در حال حاضر با قیمت ۱۴۰ دلار معامله می شود و ارزش کل بازار آن به حدود ۴۳ میلیارد دلار کاهش یافته که در نتیجه به ششمین ارز دیجیتال بزرگ جهان پس از بیت کوین، اتریوم، تتر، بایننس کوین و یو اس دی کوین تبدیل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ارز دیجیتال سولانا همچنان برای حفظ ارزش خود همچنان در حال مبارزه است. قیمت سولانا پس از صعود به بالاترین قیمت تاریخ خود، یعنی ۲۵۸ دلار در ۷ نوامبر، اکنون با افت قیمتی ۴۷ درصدی مواجه شده و بسیاری از سرمایه گذاران هواداران این اکوسیستم از آن دلسرد شده اند.

سولانا در حال حاضر با قیمت ۱۴۰ دلار معامله می شود و ارزش کل بازار آن به حدود ۴۳ میلیارد دلار کاهش یافته که در نتیجه به ششمین ارز دیجیتال بزرگ جهان پس از بیت کوین، اتریوم، تتر، بایننس کوین و یو اس دی کوین تبدیل کرده است.

سولانا به دلیل توسعه کم نظیر اکوسیستم خود،به چشم نسل بعدی پیشرفته در صنعت قراردادهای هوشمند دیده می شد. توسعه دهندگان اکوسیستم سولانا همچنین موفق شدند در سال ۲۰۲۱، بیش از ۳۱۴ میلیون دلار از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در «سیلیکون ولی» جذب سرمایه کنند.

با این حال، اخیرا سولانا به دلیل افت قیمت چشمگیر خود، دیگر مانند گذشته مورد توجه توسعه دهندگان و سرمایه گذاران قرار ندارد. بزرگترین نگرانی سرمایه گذاران در خصوص سولانا این است که شبکه آن در برابر حملات آسیب پذیر شده است. سال گذشته، شبکه سولانا برای یک آخر هفته، به صورت کامل آفلاین شد.

سولانا در سال جاری نیز قربانی یک حمله انکار سرویس (DDoS) شد. بنابراین، نگرانی‌هایی وجود دارد که توسعه‌دهندگان بیشتری از اکوسیستم آن به اکوسیستم‌های پایدار دیگری مانند زنجیره هوشمند بایننس و آوالانچ حرکت کنند.


پیش بینی قیمت سولانا

103248

نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت سولانا طی چند هفته گذشته در یک روند نزولی عمیق بوده است. سولانا در طول مسیر، الگوی سر و شانه ها را تشکیل داده که معمولاً علامت روند نزولی بوده و قیمت اکنون به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۵ روزه و ۵۰ روزه (EMA) و سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصد سقوط کرده است.

بنابراین، در حالی که امکان بازگشت مجدد وجود دارد، گمان می رود که سولانا همچنان در مسیر زیر خط مقاومت خود در ۱۴۰ دلار در حرکت باشد. اگر قیمت سولانا بتواند از مقاومت ۱۴۰ دلار خود عبور کند، این دیدگاه باطل خواهد شد./بازار

ارسال نظر

تازه ها