کد خبر 123081

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۹۲۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۹۴ تومان معادل ۱,۲۴۷,۲۲۲,۰۰۵ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳۱.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۷.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۹۲۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۹۴ تومان معادل ۱,۲۴۷,۲۲۲,۰۰۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۹.۲۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۲۳% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۳۶.۰۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۹۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۰.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۱۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۳۶۰.۲۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۹۴ تومان معادل ۹۵,۴۱۱,۳۰۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۸.۳۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۴۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۳۰.۷۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۹.۱۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۹.۱۳ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶.۸۴ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۶۰.۶۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۴۴۰ تومان معادل ۱۳,۱۰۱,۲۰۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴.۵۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۵.۸۱% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۳۳.۰۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸.۴۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۸۹ تومان معادل ۲۸,۳۹۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۹.۶۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۶۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۵.۴۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۱۴۵.۸۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۴۱۵ تومان معادل ۴,۱۴۳,۵۲۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۵۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۵۹.۶۲ دلار بوده که همینک %۴۳.۸۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۱۱.۷۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها