کد خبر 121994

نوستراداموس پیش‌بینی کرده که تورم و گرسنگی در ۲۰۲۲ برای ما اتفاق می‌افتد و نوشت: «قیمت گندم آنقدر بالاست که بسیار از افراد نمی‌توانند غذا بخورند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با نزدیک شدن به پایان سال جدید میلادی، مردم با اخبار تیره‌تری رو به رو می‌شوند، حداقل طبق پیش‌گویی‌های نوستراداموس که مدت‌ها پیش مرده است. پزشک، اخترشناس و پیشگوی فرانسوی با کتاب معروف و پر نقل قول خود به نام «پیشگویی ها» که در سال ۱۵۵۵ منتشر کرد، همچنان حاشیه ساز است.

این کتاب سرشار از پیش بینی‌های شاعرانه است و از ظهور جنگ ها، بلایای طبیعی، ترورها، حملات هسته‌ای تا انقلاب‌ها را پیش بینی می‌کند.

نوستراداموس که معاصرانش به درستی از او به عنوان پیام آور عذاب یاد می‌کنند، با الهام از متون کتب مقدس و آسیب‌های ناشی از طاعون، کتابی مملو از کلماتی مانند طاعون، قحطی، خون، غم و آتش نوشته است و متن کتابش بیشتر شبیه داستانی است که قبل از خواب توسط یک گروه موسیقی بلک متال نروژی نوشته شده است.

پیش‌بینی‌های نوستراداموس عمدتا مبهم است و راه را برای تفسیر‌های بی‌شماری باز می‌گذارد. برای سال ۲۰۲۱، او به شروع یک آخرالزمان مملو از  زامبی اشاره کرد و نوشت: «چند جوان: نیمه جان برای شروعی تاریک، او همچنین پیش‌بینی کرد که سال ۲۰۲۱ سیارکی بزرگ به سمت زمین خواهد آمد.

نوستراداموس پیش‌بینی کرده که تورم و گرسنگی در ۲۰۲۲  برای ما اتفاق می‌افتد و نوشت: «قیمت گندم آنقدر  بالاست که بسیار از افراد نمی‌توانند غذا بخورند».  نوستراداموس معتقد است که مردم گرسنه و سپس بدبخت می‌شوند  و با توجه به تورم ایالات متحده که بالاترین نرخ تورم در حدود چهار دهه گذشته بوده است، هشدار نوستراداموس تا کنون ثابت کرده است که بسیار درست است. 

نوستراداموس در بخشی دیگر نوشت: «ماه در تمام شب بر فراز کوه بلند است و حکیمی جدید و دانا  تنها کسی است که آن را می‌بیند / توسط شاگردانش دعوت به جاودانگی می‌شود / چشم‌ها به سمت به جنوب و  دست‌ها در آغوشو بدن‌ها در آتش.»

به نظر می‌رسد که این قطعه به تشدید قدرت هوش مصنوعی اشاره دارد. انتخاب ایلان ماسک، به عنوان شخصیت سال مجله تایم و تاکید بر ربات‌های انسان نما، به این پیش بینی قوت می‌بخشند.

ضربات سنگین همچنان ادامه دارد.  پیش‌بینی‌های  نوستراداموس، بیش از سال‌های تقویمی با رویداد‌های نجومی مرتبط است و مدتی است که طرفداران، منتظر یک انفجار هسته‌ای هستند که باعث تغییرات شدید آب و هوایی می‌شود.  بر اساس این متن،  "به مدت چهل سال رنگین کمان دیده نمی‌شود / برای ۴۰ سال، فقط روز دیده می‌شود / زمین خشک و خشک‌تر می‌شود و سیل‌های بزرگی دیده می‌شود" 

علاوه بر پیش‌بینی تورم، نوستراداموس به افزایش ارز دیجیتال در سال آینده اشاره می‌کند: نسخه‌های طلا و نقره بزرگ می‌شوند/که پس از سرقت به دریاچه انداخته می‌شوند/با کشف این که همه چیز به دلیل بدهی‌ها فرسوده و از بین رفته است/همه نوشته‌ها و اوراق قرضه از بین خواهند رفت. "

در حالی که پیش‌بینی‌های نوستراداموس بیشتر به بانک نزدیک می‌شود تا پول، طلا در حال حاضر در حال افزایش است و موجی از مهندسان و مدیران سیلیکون، ولی پست‌های سطح بالای خود را ترک می‌کنند تا به استارت‌آپ‌های کریپتو بپیوندند./انتخاب

ارسال نظر

تازه ها