کد خبر 121205

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۸,۸۰۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۶۹ تومان معادل ۱,۴۸۲,۲۳۶,۴۱۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۶.۷۶ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲۲.۵۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۸,۸۰۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۶۹ تومان معادل ۱,۴۸۲,۲۳۶,۴۱۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۶.۷۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۲۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۲۸.۹۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۴.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۲۰.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۰۷۶.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۶۹ تومان معادل ۱۲۳,۷۸۴,۰۹۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۸.۶۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۶۰% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۱۵.۹۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۷۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۷۶ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰.۶۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۵۴۳.۶۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۸۵ تومان معادل ۱۶,۵۱۷,۳۳۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۳۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۲۰.۹۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۴۵ تومان معادل ۳۰,۳۶۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۶.۹۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰(15 December 2021) معادل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۶.۶۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۸۰.۳۶ میلیارد خواهد بود.

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۱۸۸.۸۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۶۹ تومان معادل ۵,۷۳۶,۵۷۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴.۱۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱۴.۷۷% افزایش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۵۹.۶۲ دلار بوده که همینک %۲۷.۲۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۷.۷۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها