کد خبر 119534

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 56,485 دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۴۴ تومان معادل ۱,۶۴۵,۲۸۴,۸۲۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۴.۸۲ میلیارد دلار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 56,485 دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۴۴ تومان معادل ۱,۶۶۲,۴۴۴,۹۷۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۴.۸۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۷۰% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۱۷.۱۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸۳.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۱۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۰۷۸.۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۳۹ تومان معادل ۱۱۸,۸۴۴,۰۴۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۹.۸۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۶.۳۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۱۶.۱۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۴۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۴۵ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳.۵۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۵۶۱.۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۳۳ تومان معادل ۱۶,۳۴۵,۴۰۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۲۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۵.۸۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۱۸.۶۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۶۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۹۴۱ تومان معادل ۲۸,۹۶۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸۱.۴۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳(23 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۲۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۳.۰۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۶.۳۶ میلیارد خواهد بود. 

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۵.۷۲ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۲۱۶.۳۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۱۳۳ تومان معادل ۶,۳۰۲,۷۲۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۵.۴۰% کاهش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۶۰.۰۹ دلار بوده که همینک %۱۶.۸۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۳.۷۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها