کد خبر 119331

در این لحظه هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۸,۵۲۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۱۹ تومان معادل ۱,۶۸۰,۷۳۸,۱۱۹ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۸,۵۲۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۱۹ تومان معادل ۱,۶۸۰,۷۳۸,۱۱۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۶.۰۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۷۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۱۵.۰۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۰۹.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۲۹۹.۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۱۹ تومان معادل ۱۲۳,۴۷۹,۶۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۸.۲۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۶۷% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۱۱.۵۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۴۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۴۲ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۷.۳۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۵۸۳.۷۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۸۳۹ تومان معادل ۱۶,۸۳۳,۶۳۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۲۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۸.۰۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۱۵.۳۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۱۱ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۶۰ تومان معادل ۲۸,۷۸۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۶.۷۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۰۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳(23 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۲۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۳.۰۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۶.۳۶ میلیارد خواهد بود.

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۵.۵۵ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۲۱۵.۸۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۷۱۹ تومان معادل ۶,۱۹۹,۸۱۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۸.۵۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۶۰.۰۹ دلار بوده که همینک %۱۶.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۳.۶۴ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها