کد خبر 119025

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۶,۰۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۵۰ تومان معادل ۱,۸۸۴,۴۹۷,۹۱۱ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲۵ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۶,۰۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۵۰ تومان معادل ۱,۸۸۴,۴۹۷,۹۱۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۶.۶۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۶۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۴.۱۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵۹.۲۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۷۲۵.۶۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۵۰ تومان معادل ۱۳۴,۹۱۷,۲۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴.۱۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۷۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۲.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۳۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۳۵ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۷.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۶۴۶.۵۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۴۳ تومان معادل ۱۸,۴۵۵,۳۹۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۳۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۳۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۶.۲۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۵۰ تومان معادل ۲۸,۵۵۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۷.۷۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳(23 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۳۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۳.۸۶ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۶.۳۶ میلیارد خواهد بود. 

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۷۷ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۲۴۳.۲۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۸۸ تومان معادل ۶,۹۵۴,۹۶۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۵۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۶۰.۰۹ دلار بوده که همینک %۶.۴۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۳.۲۱ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۶ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۵۵۰ تومان معادل ۵۸,۹۷۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۴۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۶۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت کاردانو در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰(02 September 2021) معادل ۳.۰۸ دلار بوده که همینک %۳۳.۰۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش کاردانو ۳۳.۳ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۴۵ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها