کد خبر 118865

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۳,۴۵۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۱,۸۴۳,۱۱۹,۴۰۰ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۳,۴۵۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۱,۸۴۳,۱۱۹,۴۰۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۱.۳۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۸۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۷.۸۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴۴.۳۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۶۰۰.۲۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۱۳۳,۶۱۵,۶۸۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۶.۰۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۸۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۵.۳۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۴.۴۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۶۲۶.۲۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۱۸,۱۸۹,۲۷۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۹۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۴۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۹.۱۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰.۹۹۹۹۰۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۲۹,۰۴۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۲.۱۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۳(23 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۳۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۷۳.۸۶ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۷۶.۳۶ میلیارد خواهد بود.

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۶ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۲۲۷.۰۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۲۹ تومان معادل ۶,۵۹۱,۸۶۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۴۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۲۳% کاهش یافته است. بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰(06 November 2021) معادل ۲۶۰.۰۹ دلار بوده که همینک %۱۲.۶۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۳۰۲.۹۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود.

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۶ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۰۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۰۴۵ تومان معادل ۵۹,۱۷۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۴۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۵۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت کاردانو در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰(02 September 2021) معادل ۳.۰۸ دلار بوده که همینک %۳۳.۹۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش کاردانو ۳۳.۳ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۴۵ میلیارد خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها