کد خبر 118735

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۴,۸۶۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۶۸ تومان معادل ۱,۹۱۱,۴۸۱,۶۲۵ تومان معامله می شود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۹۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۴,۸۶۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۶۸ تومان معادل ۱,۹۱۱,۴۸۱,۶۲۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۹.۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۸۱% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۸۷۱.۱۸ دلار بوده که همینک %۵.۸۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵۲.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۶۶۸.۹۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۶۸ تومان معادل ۱۳۷,۵۸۳,۴۵۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۳.۳۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۱۴% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۶۱.۴۷ دلار بوده که همینک %۳.۹۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۴.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۶۲۶.۰۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۹,۴۰۰ تومان معادل ۱۸,۴۰۶,۰۸۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۸۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۰۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۹.۱۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها