کد خبر 118499

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۵,۷۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۴۰ تومان معادل ۱,۸۴۳,۷۰۸,۵۷۰ تومان معامله می شود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲۴ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۲۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۶۵,۷۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۴۰ تومان معادل ۱,۸۴۳,۷۰۸,۵۷۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳.۱۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۶۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۰(20 October 2021) معادل ۶۶,۹۴۹.۶۰ دلار بوده که همینک %۱.۷۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۸۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵۹.۷۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۴,۷۳۳.۲۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۴۰ تومان معادل ۱۳۲,۷۱۹,۲۴۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۷.۰۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۰۹% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰(08 November 2021) معادل ۴,۷۶۲.۳۰ دلار بوده که همینک %۰.۶۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۸.۲۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۸.۲۵ میلیون خواهد بود. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۷.۷۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۶۴۶.۱۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۳۹ تومان معادل ۱۸,۱۱۶,۰۷۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۹۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳.۲۸% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(10 May 2021) معادل ۶۸۹.۳۵ دلار بوده که همینک %۶.۲۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۶.۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۶.۸ میلیون خواهد بود.

 

 

ارسال نظر

تازه ها