کد خبر 116630

تنها حدود ۱۰ درصد از کل ۲۱ میلیون بیت کوین قابل استخراج در جهان کماکان باقی مانده و حالا این سوال ذهن فعالان بازار را مشغول کرده است که پس از پایان استخراج تمام بیت کوین های جهان، چه سرنوشتی در انتظار این رمزارز و سایر رمزارزها خواهد بود. برخلاف پول های فعلی که توسط بانک های مرکزی چاپ می شوند، خالق بیت کوین تصمیم گرفته است استخراج این رمزارز را به ۲۱ میلیون واحد محدود کند و تاکنون ۱۸.۷ میلیون واحد بیت کوین استخراج شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۷ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۶,۸۸۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۷۴۹ تومان معادل ۱,۵۷۸,۴۸۶,۴۱۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۱.۲۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۸۳% افزایش یافته است. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲۱.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۵۷۷.۸۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۷۴۴ تومان معادل ۹۹,۲۶۳,۷۹۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۶.۸۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۹۳% کاهش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۶۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۷۵۲ تومان معادل ۶۲,۰۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۱۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۴۳% کاهش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۱۹.۹۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۷۴۹ تومان معادل ۱۱,۶۵۳,۹۸۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۴۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۲۶% کاهش یافته است

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۴۵ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۸۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۷۵۲ تومان معادل ۲۷,۷۷۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۲.۰۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۶% افزایش یافته است. 

 

ارسال نظر

تازه ها