کد خبر 116481

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۴,۶۱۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۵ تومان معادل ۱,۵۲۸,۸۱۷,۸۶۹ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۰۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۴,۶۱۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۵ تومان معادل ۱,۵۲۸,۸۱۷,۸۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۵.۵۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۳۷% افزایش یافته است.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲۱.۷۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۶۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۵۷۸.۹۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۴ تومان معادل ۱۰۰,۱۸۸,۱۳۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۵.۷۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۲۸% افزایش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۵ تومان معادل ۶۲,۸۰۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۹۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۶۶% کاهش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۲۳.۴۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۵ تومان معادل ۱۱,۸۵۴,۵۲۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۶۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۵۵% کاهش یافته است. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۴۲ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۹ تومان معادل ۲۷,۹۹۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۹.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۹% افزایش یافته است. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها