کد خبر 116313

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۹,۶۵۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۱,۴۰۷,۱۱۵,۵۱۴ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۵.۳۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۹,۶۵۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۱,۴۰۷,۱۱۵,۵۱۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳.۴۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۵۴% افزایش یافته است. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۰.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۳۹۶.۷۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۹۶,۲۴۶,۷۳۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۶.۷۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۲۸% افزایش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۳۳.۲۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۱۲,۲۷۷,۳۷۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۵۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۵۰% افزایش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱.۰۶ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۶۲,۸۴۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۱۹% افزایش یافته است. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۰۳ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۲۸,۳۳۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۴.۲۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۲% کاهش یافته است. 

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۹ بازار قرار داشته و سهم ۱.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از دوج کوین در این لحظه با قیمت ۰.۲۳۸۰۰۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۷ تومان معادل ۶,۷۴۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۹۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۹.۴۷% افزایش یافته است. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها