کد خبر 116248

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲۱۴۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۵ درصد کمتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹۹.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۷,۷۳۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۱۹۱ تومان معادل ۱,۳۴۵,۷۷۰,۴۹۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۵.۹۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۱۹% افزایش یافته است. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۹۴.۳۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۹۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۳۴۸.۰۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۲۵۹ تومان معادل ۹۴,۶۱۲,۵۷۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴.۸۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۸۰% کاهش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۹.۷۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۱۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۱۹۱ تومان معادل ۶۱,۳۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۳۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۱۹% کاهش یافته است.

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۱۷.۷۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۱۹۱ تومان معادل ۱۱,۷۷۷,۷۹۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۴۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۲.۱۶% کاهش یافته است.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۰۴ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۲۵۹ تومان معادل ۲۸,۲۶۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۱.۴۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۱% کاهش یافته است. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها