کد خبر 116165

بازار رمزارزها برای سومین روز متوالی صعود خوبی داشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۳.۵۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۷,۹۷۵ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۰۰ تومان معادل ۱,۳۳۸,۵۰۹,۷۱۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۰.۸۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۷۱% افزایش یافته است. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۰.۵۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۴۰۰.۸۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۰۰ تومان معادل ۹۴,۸۸۳,۶۶۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۹.۳۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۱۵% افزایش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۰۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۸۷۱ تومان معادل ۶۳,۵۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۹۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۲.۴۹% افزایش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۴۱ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۳۰.۶۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۸۷۱ تومان معادل ۱۲,۰۰۳,۳۳۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۷۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۷۹% افزایش یافته است. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۰۳ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۸۷۱ تومان معادل ۲۷,۸۷۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۸.۸۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۱% افزایش یافته است. 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها