کد خبر 116079

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۷,۵۵۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۱ تومان معادل ۱,۳۳۰,۵۹۱,۷۸۵ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹۵.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۷,۵۵۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۱ تومان معادل ۱,۳۳۰,۵۹۱,۷۸۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۹.۰۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۷.۲۱% افزایش یافته است.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸۵.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۲۷۰.۷۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۹۵ تومان معادل ۹۱,۵۶۳,۹۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۰.۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۶.۹۱% افزایش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۲۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۱ تومان معادل ۶۱,۶۳۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۱۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۸۸% افزایش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۰.۱۸ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۱۷.۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۱ تومان معادل ۱۱,۶۷۹,۹۱۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۰۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۷۹% افزایش یافته است.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۰۵ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۹۸۱ تومان معادل ۲۷,۹۹۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۸.۸۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۳% افزایش یافته است. 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها