کد خبر 115985

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۵۱۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۷ تومان معادل ۱,۲۳۲,۶۹۰,۷۸۲ تومان معامله می شود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۱۹.۴۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۹۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۵۱۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۷ تومان معادل ۱,۲۳۲,۶۹۰,۷۸۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۲.۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۵۹% افزایش یافته است.

هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۰۲۸.۲۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۷ تومان معادل ۸۵,۷۸۰,۸۵۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۷.۷۳ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۳۸% افزایش یافته است.

 هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۱۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۷ تومان معادل ۵۹,۸۹۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۹۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۷۸% افزایش یافته است.

هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۲۷ تومان معادل ۲۸,۳۳۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۸.۱۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۰۲% کاهش یافته است.

هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۸۰.۵۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۳۵ تومان معادل ۱۰,۷۸۳,۲۶۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۶۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱۱.۸۸% افزایش یافته است. 

 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها