کد خبر 115790

ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم به جز اتریوم و بیتکوین ریزشی ماند. هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۷۹۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۵۸ تومان معادل ۱,۲۴۱,۹۹۵,۵۸۹ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۲۴.۵۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۳,۷۹۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۵۸ تومان معادل ۱,۲۴۱,۹۹۵,۵۸۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳.۱۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۴.۳۲% افزایش یافته است. 

 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۴.۳۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۰۹۵.۷۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۳۵۸ تومان معادل ۸۷,۷۹۰,۴۹۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۲.۱۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۹.۸۰% افزایش یافته است.

 

ارسال نظر

تازه ها