کد خبر 114464

رمزارز سولانا پس از صعودهای پی در پی و سنگین خود به شدت مورد توجه فعالان بازار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سولانا در ادامه رشد خیره کننده خود به هفتمین رمزارز برتر جهان تبدیل شد.

به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، رمزارز سولانا پس از صعودهای پی در پی و سنگین خود به شدت مورد توجه فعالان بازار قرار گرفته است. با این حال این رمزارز، یکی از سه رمزارزی در کنار کاردانو و باینانس کوین است که تحلیل گران بانک جی پی مورگان- بزرگ ترین بانک امریکا- در گزارش خود به آن اشاره کرده و نسبت به سرریز بیش از حد سرمایه به طرف آن ها و حبابی شدن قیمتشان هشدار داده اند.

سولانا با نماد اختصاری SOL یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲.۸۷ میلیارد دلار، در رتبه ۷ بازار قرار داشته و سهم ۱.۸۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از سولانا در این لحظه با قیمت ۱۴۷.۱۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۷,۳۵۰ تومان معادل ۴,۰۲۵,۳۸۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶.۴۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۴۷% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت سولانا در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۰(04 September 2021) معادل ۱۴۸.۲۸ دلار بوده که همینک %۰.۷۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش سولانا ۲۹۱.۲۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۴۸۸.۶۳ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن سولانا معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۳۰.۴۷ از حجم معاملات روزانه است.

 

ارسال نظر

تازه ها