کد خبر 112425

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۰,۰۱۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۵,۱۹۰ تومان معادل ۱,۰۰۷,۸۷۵,۰۲۶ تومان معامله می شود. نگهداری بیت کوین های خریداری شده توسط تسلا باعث صعود این رمزارز شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۵۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۶.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۴۰,۰۱۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۵,۱۹۰ تومان معادل ۱,۰۰۷,۸۷۵,۰۲۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۵ میلیارد دلار است.

قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۴۱% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰(14 April 2021) معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۳۸.۳۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸.۷۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

صورت دارایی منتشرشده شرکت تسلا در سه ماهه دوم نشان می دهد که با وجود کاهش یک میلیارد دلاری ارزش بیت کوین های در اختیار این شرکت، تغییری در تعداد آن ها به نسبت سه ماهه نخست امسال اتفاق نیفتاده و تسلا کماکان بیت کوین های خود را نگه داشته است. این کاهش ارزش دارایی به دلیل افت قیمتی بیت کوین بوده و در صورت بالا رفتن قیمت بیت کوین این زیان قابل جبران است. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها