کد خبر 112216

قیمت ارزهای دیجیتال بعد از ماه‌ها قرار گرفتن در روند نزولی در یک هفته اخیر با افزایش ارزش و اقبال دوباره سرمایه‌گذاران مواجه شده‌اند به طوری که در 24 ساعت گذشته بیت‌کوین بیش از 13 درصد به ارزش خود در بازار افزود.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با رشد خود به بالاترین حد بازه قیمتی اخیر خود رسیدند و فشار فروشندگان در بازار در نتیجه کامنت‌های سرمایه‌گذاران بزرگ این حوزه کاهش یافته است.

بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته با رشد بیش از 13 درصدی به 39 هزار دلار رسید که بالاترین حد قیمت این رمز ارز از میانه ماه ژوئن تا به امروز محسوب می‌شود. «اتر» نیز با رسیدن به قیمت 2344 دلار در این بازه زمانی بالاترین حد سه هفته اخیر را لمس کرد. این هفته بهترین عملکرد هفتگی بیت‌کوین در سه ماه اخیر محسوب می‌شود و فشار را بر فروشندگان را افزایش داده است.

هفته گذشته ایلان ماسک رئیس تسلا در سخنانی اعلام کرد بیت‌کوین می‌تواند دوباره وارد فرایند پرداخت برای خرید خودروی تسلا شود در صورتی که در استفاده از انرژی بهتر شود. شرکت تسلا در ماه می استفاده از بیت‌کوین برای خرید خودرو را ممنوع کرد و همین امر موجب فشار فروش در بازار شده است.

«جک دورسی» مدیرعامل توئیتر نیز در سخنانی هفته گذشته اعلام کرد که بیت‌کوین بخش بزرگی از آینده این شبکه اجتماعی را تشکیل می‌دهد و از طرف دیگر روزنامه «لاندن سیتی ای ام» در گزارشی نوشت که شرکت آمازون قصد دارد که تا آخر امسال بیت‌کوین را نیز به عنوان وسیله پرداخت قبول کند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها