کد خبر 109837

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۱ خرداد ماه)، با رشد ۰.۶ درصدی معادل ۱۴ دلار افزایش داشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن ۱۴ دلار رشد کرد و به دو هزار و ۵۰۴ دلار رسید.

همان‌طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۱ خرداد ماه)، با رشد ۰.۶ درصدی معادل ۱۴ دلار افزایش داشت. به گونه‌ای که در جمعه ۲۱ خرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و ۴۹۰ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۵۰۴ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۳.۶ درصدی معادل ۷۶.۵ دلار، از دو هزار و ۴۱۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۵۰۴ دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۳ هزار و ۵۲۵ تن کاهش از یک میلیون و ۶۶۶ هزار و ۳۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۶۵۲ هزار و ۸۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

25774

فلزات آنلاین

ارسال نظر

تازه ها