کد خبر 109199

توئیت جدید ایلان ماسک درباره بیت‌کوین باعث افت دوباره این ارز دیجیتال شد به طوری که در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داده و به محدوده 36 هزار دلار رسیده است.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت ارزهای دیجیتال دوباره تحت‌الشعاع توئیت جدید ایلان ماسک رئیس و مدیرعامل تسلا قرار گرفت و روند نزولی خود را دوباره آغاز کرد.

ایلان ماسک در توئیت جدید خود هشتگ بیت‌کوین را با ایموجی یک قلب شکسته نشان داده و به جمله‌ای از آهنگ معروف «پایان» اشاره کرده است.

قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داده و اکنون در محدوده 36 هزار دلار قرار گرفته است. بررسی معاملات این ارز دیجیتال پر سر و صدا نشان می‌دهد که ارزش معاملات بیت‌کوین در این بازه زمانی 35 میلیارد دلار و کل ارزش بازار آن به 680 میلیارد دلار رسیده است، این در حالیست که در مقطعی ارزش بیت‌کوین از 1 تریلیون و 100 میلیارد دلار نیز عبور کرده بود.

اتریوم دیگر ارز محبوب سرمایه‌گذاران بیش از 7 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و هم اکنون در محدوده 2600 دلار قرار گرفته و این در حالیست که در مقطعی از مرز 4 هزار دلار نیز عبور کرده بود. ارزش معاملات 24 ساعت گذشته اتریوم 38 میلیارد دلار و کل ارزش بازار آن حدود 300 میلیارد دلار است.

ریپل ارز جدید دیجیتال مورد علاقه سرمایه‌گذاران نیز در 24 ساعت گذشته نزدیک 10 درصد افت کرده و به زیر 1 دلار افت کرده است. ارزش معاملات این ارز دیجیتال در این بازه زمانی حدود 4.5 میلیارد دلار و کل ارزش بازار آن به زیر 100 میلیارد دلار کاهش یافت.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها