کد خبر 108802

ارز دیجیتال بیت‌کوین در محدوده ۴۰ هزار دلار ۳/۷ درصد ریزش کرد و همین ریزش باعث شده تا بازار کریپتوکارنسی بیش از ۶ درصد عقب‌نشینی کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ارز دیجیتال بیت‌کوین بعد از جنگ عرضه و تقاضا در محدوده ۴۰ هزار دلار ۳/۷ درصد ریزش کرد و همین ریزش باعث شده تا بازار کریپتوکارنسی بیش از ۶ درصد عقب‌نشینی کند.

مقاومت محدوده ۴۰ تا ۴۲ هزار دلار مقاومت استاتیک مهمی است اگر بیت‌کوین نتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد احتمال ریزش این ارز تا اولین ناحیه حمایتی معتبر، یعنی ۳۰ هزار دلار محتمل است. به نظر می‌رسد آخرین کندل‌های بیت‌کوین الگوی کنج صعودی را نشان می‌دهد.

اکثر ارزهای دیجیتال در جریان معاملات ۲۴ ساعت گذشته روندی نزولی داشتند. اتریوم بعد از رشد تا ۲/۸ هزار دلار حالا در محدوده ۲/۵ هزار دلار معامله می‌شود و بایننس‌کوین هم در محدوده ۳۴۴ دلار در حال معامله است.

ریپل زیر یک دلار معامله می‌شود.

 
Capture-43

اکثر ارزهای دیجیتال در کف قیمتی خود یک الگوی سر و شانه معکوس تشکیل دادند که سیگنال مثبتی برای بازار است اما تا زمانی که روند بیت‌کوین نزولی است بازار هم نزول می‌کند.

اگر بیت‌کوین محدوده ۳۰ هزار دلار را از دست بدهد امکان دارد تا محدوده ۱۸ هزار دلار نزول کند اما کارشناسان عقیده دارند ریزش بیت‌کوین از حمایت ۳۰ هزار دلار زیاد محتمل نیست و هر ریزشی فرصت خرید است./تجارت نیوز

 

ارسال نظر

تازه ها