کد خبر 108730

قیمت ارزهای دیجیتال امروز نسبت به روز قبل کمی افزایش یافت. داده‌های تازه بازار نشان می‌دهد که نوسانات قیمت بیت کوین به بیشترین حد تا به اینجای سال ۲۰۲۱ میلادی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، داده‌های تازه بازار نشان می‌دهد که نوسانات قیمت بیت کوین به بیشترین حد تا به اینجای سال ۲۰۲۱ میلادی رسیده است. از طرف دیگر، برخی از تحلیل‌گران از احتمال سقوط تا ۱۵,۰۰۰ دلار خبر می‌دهند.

به گزارش کوین تلگراف، وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال فقط برای معامله‌گرانی مناسب است که ظرفیت بسیار بالایی برای ریسک دارند. اما توصیه تحلیل‌گران برای آن‌هایی که دل‌وجرأت کافی ندارند، صبر و احتیاط است.

بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال برتر به لحاظ ارزش بازار که کم‌وبیش مانند نیروی محرکه برای بقیه بازار ارزهای دیجیتال عمل می‌کنند، چشم‌انداز رو به بالایی دارند. داده‌های ارائه‌شده توسط اسکیو (Skew) حاکی است که تا روز چهارشنبه نوسانات تحقق‌یافته جفت‌ارز اتریوم/تتر در بازه زمانی ۳۰ روزه به اوج سال ۲۰۱۷ نزدیک شده است.

در همین حال، داده‌های بای‌بی‌تی (Bybt.com) نیز نشان می‌دهد که نوسانات ۳۰ روزه بیت کوین در بالاترین حد سالانه خود است. این موضوع گویای آن است که بیت کوین همچنان در روزهای آینده در معرض نوسانات شدید قیمتی خواهد بود.

به بیان ساده، دو دارایی دیجیتال برتر نشان می‌دهند که احتمال حرکت در هر دو جهت صعودی و نزولی با میزان بالایی از نوسانات را دارند که در مجموع می‌تواند به معنای سود و زیان‌های بزرگی برای معامله‌گران روزانه باشد.

 

 

 آخرین قیمت رمزارزها در ششم خرداد ۱۴۰۰ در ساعت ۱۱ صبح به شرح زیر است:

 

قیمت ارز دیجیتال    قیمت (دلار)
  بیت کوین ۳۸,۰۳۰.۳
  اتریوم ۲۷۲.۶۹
ریپل ۰.۹۸۹۱۳
بیت کش  ۷۳۰.۴۴
ای او اس  ۶.۵۴۳۹
لایت کوین  ۱۸۸.۵۰۹
کاردانو ۱.۶۹۵۷۲۳
استلار  ۰.۴۲۱۰۷
آی او تی ای ۱.۱۵۱۷۱
نئو ۵۹.۳۰۲۵
ارسال نظر

تازه ها