کد خبر 108705

قیمت ارز دیجیتال پالی‌گان امروز حدود ۳۲ درصد رشد کرد و به ۲/۲ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت ارز دیجیتال پالی‌گان امروز حدود ۳۲ درصد رشد کرد و به ۲/۲ دلار رسید. افزایش قیمت پالی‌گان در حالیست که مارک کوبان رسما حمایت خود را از استارتاپ بلاک‌چین را اعلام کرد.

مارک‌کوبان با دارایی خالص ۴٫۴ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری زیادی در بازار کریپتوکارنسی انجام داده است و جدیدا ارز پالی‌گان را هم به پرتفوی خود اضافه کرده است.

شبکه بلاکچین اتریوم یک اکوسیستم عظیم برای قرارداده است و به همین دلیل کاربران زیادی دارد. ارز پالی‌گان یک رابط کاربردی آسان برای ساخت و ساز و مقیاس گذاری در بستر اتریوم ارائه می‌دهد. به همین دلیل است که این ارز موفق شده است که حضور پررنگی به خصوص در بین توسعه‌دهندگان اتریوم داشته باشد.

این پروژه بزرگ‌ترین مشکلات اتریوم یعنی معاملات با هزینه بالا و ازدحام شبکه را حل می‌کند و همچنین به پروتکل‌های غیرمتمرکز مالی کمک می‌کند تا هزینه‌های بالای معامله شبکه اتریوم را دور بزنند. این پلتفرم به هیچ وجه امنیت شبکه اتریوم را به خطر نمی‌اندازد.

با پیوستن مارک‌کوبان به اکوسیستم پالی‌گان این ارز می‌تواند پیشرفت قابل توجهی بکند. کوبان مالک دالاس‌ماوریکس است و شاید بتواند تاثیرات زیادی بر پالی‌گان بگذارد.

طی ماه‌های گذشته پالی‌گان بازدهی ۴۰۰ درصدی داشته و قیمت این ارز ۵ برابر شده است./تجارت نیوز

ارسال نظر

تازه ها