کد خبر 107009

کمیسیون معاملات بورس آتی کالای آمریکا

طبق گزارش کمیسیون معاملات بورس آتی کالای آمریکا موقعیت خرید بیت‌کوین افت 3 درصدی داشته و این در حالی است که موقعیت فروش این ارز دیجیتال کاهش بیش از 6 درصدی داشته و به پایین‌ترین حد خود از ابتدای ماه مارس تاکنون رسیده است.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، کمیسیون معاملات بورس آتی کالای آمریکا در گزارشی موقعیت‌های خرید و فروش بیت‌کوین در بورس‌های آمریکایی را منتشر کرد که طبق این گزارش همزمان با آغاز دوباره روند صعودی قیمت‌ بیت‌کوین موقعیت فروش این ارز دیجیتال به پایین‌ترین حد خود از ابتدای ماه مارس رسیده است.

طبق این گزارش موقعیت خرید بیت‌کوین در یک هفته گذشته 3 درصد کاهش داشته به 34 هزار و 116 موقعیت رسیده است اما موقعیت فروش با افت بیش از 6 درصدی به 2159 موقعیت کاهش یافته است.

افت موقعیت فروش بیت‌کوین در یک هفته گذشته نشان از عدم تمایل فروشندگان به فروش بیت‌کوین‌های خود است که نشانه‌ای از روند صعودی در یک هفته گذشته بوده است و این روند می‌تواند برای هفته پیش رو نیز ادامه‌دار باشد.

بررسی موقعیت‌های خرید و فروش ایتریوم طبق داده‌های کمیسیون معاملات بورس آتی کالای آمریکا (CFTC) نشان می‌دهد که موقعیت‌های خرید این رمز ارز با رشد بیش از 1 درصدی  به 172 هزار و 109 موقعیت رسیده و این در حالی است که موقعیت‌های فروش نیز رشد بیشتری از موقعیت‌های خرید داشته و به 234 هزار و 836 موقعیت افزایش یافته و سیگنالی برای کاهش قیمت طی هفته پیش رو محسوب می‌شود.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها